Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Tu jį įsimylėjai iš karto... Dar negimusį... Devynis mėnesius jautei jo širdies plakimą, jo drugelio prisilietimus ir laukei... Laukei, kaip dar nieko gyvenime nesi laukusi! To pirmo susitikimo, to akių gilumo, to taip gerai pažįstamo rankyčių prisilietimo... Ir žinau, pamenu, nes ir pati mama esu - tavo vaikas - tobulas! Jis pats gražiausias! Gražesnių nebūna ir negali būti... Tačiau žinot... Naujagimiais jie būna taip trumpai! Tas miniatiūrinis grožis, ta tobulai suraukta kakta, ta instinktyvi šypsena, tas dar ne šio pasaulio gyventojas - taip greitai užauga. Šios akimirkos yra tokios trumpos ir tokios tobulos, kad jas tiesiog būtina įamžinti! Neapmokytas ir nepatyręs fotografas tikrai gali to nenorėdamas mažylį sužeisti, ar suteikti nekomfortišką jausmą, todėl renkantis naujagimių fotografą pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį į jo žinių bagažą naujagimių srityje . Žinau, kad kai kurie tėvai nerimauja dėl pačio proceso, todėl kaip įmanydama pabandysiu Jus nuraminti ir papasakoti, kaip viskas vyksta. Tinkamiausias naujagimio amžius 5-12 dienų, be to, kad jis tokiu metu atrodo nuostabiausiai, dar ir mažiausiai reaguoja į aplinką, daug miega ir nepatiria visiškai jokio streso ar diskonforto. Rezervuoti laiką būtų geriausia dar kol naujagimis įsčiose, o gimus informuoti, ar tikrai surasite laiko ir noro fotosesijai, ar mažylis ir jūs gerai jaučiasi ir jau esate pasirengę į namus įsileisti fotografą. Fotografuoju visada vaikučio namuose, nes tai yra saugiausia ir geriausia vieta tiek mažyliui tiek mamai nes naujagimio fotosesijos sėkmę lydi puiki vaikelio ir mamos nuotaika ir sava aplinka. Fotografavimas gali užtrukti iki 4/5 valandų - nieko nedarau per prievartą, suprantu, kiek daug laiko gali prireikti žindymui, panešiojimui ar sauskelnių keitimui. Taip pat iš karto nuraminu tėvelius - jūsų mažylis tikrai nesušals, , nes patalpa bus prišildyta iki reikiamos temperatūros. Su savimi visada atsivežu visus reikalingus atributus, tėveliams nereikės rūpintis, nei rūbeliais nei krepšiais, net pasirūpinsiu ir kambario temperatūra. Beje labai svarbu, kad fotosesijos aksesuarai nebūtų kenksmingi naujagimiui, užtikrinu jų higieną ir kokybę, tėvams patiems nieko turėti nereikia. Tiksliau turėti privaloma - NAUJAGIMĮ!;) Naudoju tik specialiai gamintą naujagimių fotosesijoms skirtus aksesuarus, visi atributai yra daryti rankų darbo ir atkeliavę į Lietuvą iš įvairių pasaulio kampelių. Kuriuos su didele meile renku savo mažiausiems.
Žengdama šios meno šakos link, aš investavau daug laiko tobulindamasi pas bene geriausius užsienio naujagimių srities fotografus, tokius kaip: MK Slowinski (Airija) Ewa Kamela (Airija) Aga Tetera (UK), Profesionalų komanda Babystory (BU), Online seminarai pas Kelly Brown (JAV). Fotografuoti naujas gyvybes tai ne tik didelė garbė ir atsakomybė, bet ir puiki galimybė pasidalinti motinystės džiaugsmą ir patirtim su jaunais tėvais, negailiu jiems patarimų, kaip geriausiai laikyti mažyli, kaip migdyti, kokie nuraminimo metodai, kokioje temperatūroje jų vaikutis jausis patogiai.

Pirmasis gimtadienis - jis visada ypatingas! Nes... nes dar nė vieno nebuvo, nes pagaliau tėvai nebeskaičiuos mažylio mėnesių, nes truputį liūdna, nes truputį ilgu to kūdikėlio, nes truputį didžiuojiesi, nes pagaliau užauginai ir turi nebe leliuką, o vaiką. Ir kol dar tam - pirmųjų metų sulaukusiam - nelabai reikia baliaus, nelabai supranta, kas tie draugai, nelabai džiaugiasi dovanomis, kartais bijo šurmulio ir nežinia, kaip šią ypatingą dieną atšvęsti... Aš jums iš patirties siūlau ir sakau - pati geriausia dovana - PIRMOJO GIMTADIENIO FOTOSESIJA! Nes pirmojo gimtadienio niekas neprisimena, nes apie jį pasakoja tik kitų lūpos arba - gražios nuotraukos. Tai ypatingas prisiminimas visam gyvenimui! Todėl neabejokite ir užsisakykite fotosesiją iš anksto, galiu padėti suorganizuoti ją iki smulkmenų - patarti dėl spalvų, drabužių, pasirūpinti aksesuarais, namų puošybos elementais. Fotosesija gali vykti jūsų pasirinktoje vietoje arba provanso studijoje. Fotosesija trunka maždaug apie 1h, tad mažojo gimtuvininko tikrai nenuvarginsiu. Pirmojo gimtadienio yra galimybė užsisakyti gražų, skanų, didelį ir iš naminių produktų iškeptą KEKSĄ! Taigi nuo šiandien laukiu pakvietimų į visų vaikų PIRMĄJĮ GIMTADIENĮ! Organizuojam iš anksto ir džiaugiamės švente!

Sprendimas: Maketavimo.lt